6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Sakarya Eskişehir Otobüs Bileti

Sakarya Eskişehir otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Sakarya Eskişehir otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın! Sakarya otobüs bileti uygun fiyatlar ve firma karşılaştırma seçeneğiyle burada!

Sivrihisar, Eskişehir il alanının güneydoğusunda ve Sakarya Irmağının yukarı çığırıyla Porsuk Vadisi arasında kalan Sivrihisar Masifi'nin güney eteklerinde kurulu, ilçe merkezi kenttir. Eskişehir- Ankara karayoluna 2 km'lik bir yolla bağlanır. Tarım yerleşmesi durumundadır. Kent, çok eski bir yerleşim merkezidir. Hititler döneminde Sallopa adıyla anıldığı bilinmektedir. Kentin 16 km güneydoğusunda Ballıhisar'da ortaya çıkarılan Pessinus ise Ana Tanrıça Kybele'nin kutsal kenti sayılan önemli bir Frig yerleşmesidir. Palia, Spalia, Abrustula adlarıyla anılan yörede Bizans İmparatoru Justinianus'un Justinianopolis kentini kurdurduğu bilinir. Kent, Anadolu Selçukluları döneminde önemli bir uç beyliği idi. Osmanlılar zamanında Ankara Vilayetinin, Merkez Sancağı'na bağlı bir kaza idi. Cumhuriyet sonrasında Eskişehiı'e bağlı ilçe durumuna getirildi.

SAKARYA - ESKİŞEHİR otobüs biletleri, ortalama 40 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 1 firma, günde 6 sefer yapmaktadır.

SAKARYA - ESKİŞEHİR arası yaklaşık olarak 183 km olup ortalama yolculuk 2 saat 12 dakika sürmektedir.

Sakarya - Eskişehir seyahatiniz için harita bilgileri, Sakarya için 40.78333 kuzey enlemi, 30.4 doğu boylamı ve Eskişehir için 39.77667 kuzey enlemi, 30.52056 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Sakarya - Eskişehir seferi için kalkış noktaları ise Sakarya için Hendek, Karasu, Akyazı, Kumbaşı, Kuruçeşme ve Eskişehir için Sivrihisar noktalarıdır.

SAKARYA - ESKİŞEHİR haritası

En uygun fiyatlarla SAKARYA - ESKİŞEHİR otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve SAKARYA - ESKİŞEHİR seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla SAKARYA - ESKİŞEHİR seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.