6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Salihli Güven Turizm Otobüs Firması

Salihli Güven Turizm otobüs firması, kurulduğu günden bu yana daima müşteri memnuniyet ve yüksel kalite hizmet anlayışını benimseyerek çalışma yaşamına devam eden bir kuruluştur. Kuruduğu günden bu yana bağlı bulunduğu sektörünün gerekliliklerinin bilincinde olarak her geçen gün gelişimini ve hedeflerini adım adım sürdüren, çalışmalarına çevresine ve insanlarına saygılı biçimde devam eden bir otobüs firmasıdır. Firma Ege Bölgesi’nde kurulmuştur. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana, her geçen gün kendini geliştirmeyi ve ulusal çapta yolcuların ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiştir. Yolcu taşımacılığı ve turizm taşımacılığı alanlarında uluslaarası norm ve standartlara uygun yapılanlarını gerçekleştirerek, ilerlemeye devam etmektedir. Salihli Güven Turizmin bugün, “İstanbul, Antalya, Salihlili, Manisa, İzmir ” gibi varış noktalarına seferleri bulunmaktadır.

Salihli Güven Turizm,

Gelişim süreci boyunca değerlerinden ödün vermeden çalışmaya devam etmek ve ahlaki haklara karşı duyarlı olmak.

Bugüne kadar gösterdiği azim ve gayretin bir sonucu olarak kazandığı iyi şöhretini korumak

Gerek kendi çalışanın, gerek çevresinin gerekse müşterilerinin kanuni haklarını koruyarak saygılı olmak

Sağladığı yolcu taşımacılığı hizmeti sırasında, yolcularının can ve mal güvenliğini her şeyin üstünde görerek hareket etmek…

Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak, her daim güler yüzlü olma prensibini benimseyen bir kadro ile yaşamına devam etmek ve ödün vermemek.

Araştırmacı, sorumlu, girişken ve yenilikçi olmak ilkelerini benimsemiştir.