6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Samsun İzmit Otobüs Bileti

Samsun İzmit otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Samsun İzmit otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın! Samsun otobüs bileti uygun fiyatlar ve firma karşılaştırma seçeneğiyle burada!

Orhan Gazi Camisi, İzmit'in enyüksek tepesinde, içkalenin or- tasındadır. 1333'te Şehzade Süleyman Paşa tarafından yaptırıldı. Bir kilise kalıntısı üzerine yapıldığı sanılan camii, 1840'ta onarım gördü.

Mehmet Bey Camisi (Fevziye Camisi),16. yy’da İzmitli Mehmet Bey'in yaptırdığı camii, 17- 76 depreminde yıkıldığı için yeniden inşa edildi. 1894 depreminde ise yalnızca minaresi kaldı. Günümüze ulaşan Sırrı Paşa'nın yaptırdığı caminin herhangi bir mimari değeri yoktur. İmaret Camisi: Tepecik Mahallesi’ndedir. Mimar Sinan'ın ilk yapıtlarından olup yalnızca çevre duvarları ile minaresi özgündür. 1776 depreminde yıkılıp 1872'de onarıldı. Günümüze ulaşan yapıyı Altıncıoğlu Hatice Hanım onarttı.

SAMSUN - İZMİT otobüs biletleri, ortalama 100.91 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 12 firma, günde 22 sefer yapmaktadır.

SAMSUN - İZMİT arası yaklaşık olarak 634 km olup ortalama yolculuk 6 saat 46 dakika sürmektedir.

Samsun - İzmit seyahatiniz için harita bilgileri, Samsun için 41.29278 kuzey enlemi, 36.33128 doğu boylamı ve İzmit için 40.77599 kuzey enlemi, 29.94836 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Samsun - İzmit seferi için kalkış noktaları ise Samsun için Bafra, Çarşamba, Havza, Tekkeköy, Terme, Alaçam, Ladik, Salıpazarı, Vezirköprü, Yakakent, Kavak, Ortaklar, Atakum, Engiz, Taflan ve İzmit için Darıca, Gebze, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kandıra, Değirmendere, Tütünçiftlik noktalarıdır.

SAMSUN - İZMİT haritası

En uygun fiyatlarla SAMSUN - İZMİT otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve SAMSUN - İZMİT seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla SAMSUN - İZMİT seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.