6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Samsun Sakarya Otobüs Bileti

Samsun Sakarya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Samsun Sakarya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın! Samsun otobüs bileti uygun fiyatlar ve firma karşılaştırma seçeneğiyle burada!

Küçükboğaz Gölü,  Karasu yakınındaki göl, küçük bir kara parçasıyla Karadeniz'den ayrılır. Yaz aylarında nilüferlerle kaplanan gölde, sandalla gezi- lebilmekte, sportif balık avcılığı yapılabilmektedir. Göl kıyısında çeşitli tesisler vardır.

Acarlar Gölü, Karadeniz'e 700m uzaklıktaki gölün çevresi dişbudak ormanları ile çevrilidir. Mesire yeri olarak ilgi çeker. Büyük Akgöl, Karasu yolu üzerinde ve Koyunağılı Köyü'nden ayrılan yol sapağındadır. Yörede balık avlanmakta, piknik, kamp yapılabilmektedir. Maden Deresi: Akarsuyun iki yanı ormanlık ve fındıklıktır. Derenin suyu berrak, soğuk ve alabalık üremesine uygundur. Çeşitli tesisler bulunan yöre, dinlenme ve avlanma yeri olarak kullanılmaktadır.

Sakarya Ağzı, Sakarya Irmağı'nın Karadeniz'e döküldüğü yer, plajı, tatlısuyu ve mağaralarıyla özellikle yazın ilgi çeken bir yöredir. Burada, soğuk suyuyla ünlü Ayı İni denilen bir mağara vardır.

SAMSUN - SAKARYA otobüs biletleri, ortalama 97.5 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 11 firma, günde 20 sefer yapmaktadır.

SAMSUN - SAKARYA arası yaklaşık olarak 598 km olup ortalama yolculuk 6 saat 29 dakika sürmektedir.

Samsun - Sakarya seyahatiniz için harita bilgileri, Samsun için 41.29278 kuzey enlemi, 36.33128 doğu boylamı ve Sakarya için 40.78333 kuzey enlemi, 30.4 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Samsun - Sakarya seferi için kalkış noktaları ise Samsun için Bafra, Çarşamba, Havza, Tekkeköy, Terme, Alaçam, Ladik, Salıpazarı, Vezirköprü, Yakakent, Kavak, Ortaklar, Atakum, Engiz, Taflan ve Sakarya için Hendek, Karasu, Akyazı, Kumbaşı, Kuruçeşme noktalarıdır.

SAMSUN - SAKARYA haritası

En uygun fiyatlarla SAMSUN - SAKARYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve SAMSUN - SAKARYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla SAMSUN - SAKARYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.