6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Ses Turizm otobüs seferleri

Diğer Ses Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Ses Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Ses Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Yozgat merkezli olarak kurulan otobüs firmasıdır. Kaliteli hizmet anlayışı ile ayrıcalıklı bir şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir. İlk olarak seferlerini Yozgat ili üzerinden başlatmasına karşın şimdi pek çok farklı il merkezine doğrudan seferler düzenler. Ayrıcalıklı ve kaliteli bir şekilde yolculuk yapmak isteyenler Ses Turizm’den faydalanabilirler.

Yozgat, Ankara, İstanbul, Bodrum, Alanya, Antalya gibi pek çok farklı şehir merkezine doğrudan seferler düzenlemektedir. Bu bakımdan rahatlıkla Ses Turizm ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Firma kurulduğu günden günümüze kadar ki geçen süre içerisinde farklı yenilikleri ile de ön plana çıkmayı başarmıştır. Özellikle ayrıcalıklı yolculuk seçeneklerinden yararlanmak için Ses Turizm’den yararlanabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Ses Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Ses Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Aynı zamanda her ne kadar Yozgat merkezli olarak kurulan bir firma bile olsa farklı güzergahlar üzerinde de yolcu taşımacılığı yapar. Aynı şekilde örneğin Ankara – Samsun arası doğrudan yolculuk yaptığı için firmanın bir anlamda Ankara merkezli olarak çalıştığını da söyleyebiliriz. Aynı durum firmanın İstanbul merkezli çalışması ile de açıklanacak başka bir konu başlığı olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Sizler de rahatlıkla Ses Turizm konforu ve ayrıcalığından bu şekilde yararlanabilirsiniz. Firmanın İstanbul merkezli olarak düzenlediği pek çok seferinin olduğu da bilinmektedir.

Bütün araçlarında teknolojinin farklılıklarından yararlanmayı ilke edinen firma bu özelliği ile de yolcu çekmektedir. Bütün araçlarında koltuk arkasında televizyon özelliği bulunduğu için rahatlıkla televizyon izlemeniz de mümkün olmaktadır. Ayrıcalıklı hizmeti oldukça uygun fiyatlardan almak için sadece internet adresimizi ziyaret ederek bilet sahibi olabilirsiniz.

Ses Turizm sizi farklı noktalara son derece kısa bir süre içerisinde ulaştıracaktır. Daha detaylı bilgi için Alo Ses hattını arayabilir ya da internet adresimiz üzerinden rahatlıkla bilet alabilirsiniz. Farklı olan seçeneklere son derece kısa bir süre içerisinde ulaşmak adına sadece Ses turizm farkından yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Firma eğitimli personelleri ve farklı seçenekleri ile siz değerli misafirlerinin hizmetinde olmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır. Türkiye’de en fazla yolcunun yer aldığı Ankara – İstanbul hattında Ses Turizm’in ayrıcalıklarından da rahatlıkla yararlanmanız mümkün olmaktadır. Daha detaylı bilgi için sizleri de bu kaliteye bekliyoruz.

Ses​ Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz Ses Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Ses Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Ses Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!