6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Şimşek Seyahat Şubeleri - Telefon Numaraları 

Şimşek Seyahat otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ankara224 02 25Konya265 06 05Mersin(324) 232 10 43

Mersin’in Mut ilçesinde kurulan bir firmadır. Mut ilçesi üzerinden Ankara ve Konya’ya seferler düzenler. Küçük bir firma olmasına karşın asla prensiplerinden vazgeçmemiş bu sayede teknolojinin farklılıklarını ön plana çıkarmıştır. Şimşek Seyahat ayrıcalıklı yolculuğun farklı bir noktası ile karşınıza çıkar. Bu sebepten rahatlıkla Şimşek Seyahat’ten bilet alabilirsiniz.

Firma sadece Mut merkezli olarak yola çıkmaz. Mut Mersin ilinin denize kıyısı bulunmayan iki ilçesinden bir tanesidir. Şimşek Turizm kalitesinden yararlanarak Mersin merkezli olarak pek çok farklı noktaya otobüs bileti almanız da mümkün olmaktadır. Silifke, Kızkalesi, Karaman, Ankara gibi pek çok ilçeye yolculuk düzenleyen firma hızlı bir şekilde büyümektedir.

Firmanın filosunu incelediğimiz zaman Mercedes ve 24 kişilik otobüsler karşımıza çıkmaktadır. Özellikle şehir içi (ilçeler arasında yolculuk yapılmasına olanak tanıyan) araçları da bulunmaktadır. Şimşek Seyahat konforu ve ayrıcalığı ile sizler de son derece kısa bir süre içerisinde yolculuk yaparak farklı noktalara hızlı bir şekilde ulaşmanız da mümkün olmaktadır.

Ayrıcalıklı yolculuğu kısa süre içerisinde sağlamak için ön plana çıkan bu firma kaliteli yolculuğu son derece kısa bir süre içerisinde hizmetinize sunmaktadır. Daha detaylı bilgiye ulaşmak ve farklı seçenekler hakkında ayrıcalıklı olanlara ulaşmak için sizleri de Şimşek Seyahat adresine bekliyoruz.

Firma internet üzerinden de bilet almayı olanaklı hale getiren alt yapısı ile hizmet vermektedir. Bu sebepten rahatlıkla gitmek istediğiniz noktaya bilet alabilirsiniz. Araçlarda konfordan ve kaliteden ödün vermeden ön plana çıkan her türlü ayrıcalığı kullanan Şimşek Seyahat hızlı bir şekilde yolculuk yapmak için gerekli olan bütün artıları da bünyesinde barındırmaktadır.

Kısa bir süre içerisinde internetten bilet alarak ayrıcalıklı yolculuk hakkında detaylı bilgiye ulaşmanız da mümkün olmaktadır. Bu konuda sizlere sunduğu hizmet ve seçenekler ile de farklı bir noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Mersin ve Mut merkezli olmak üzere Türkiye’nin pek çok farklı şehir merkezine doğrudan ulaşım imkanı sunan bu farklı firma ile ayrıcalıklı ve hızlı bir şekilde yolculuk yapmanız mümkün olmaktadır.

Şimşek Seyahat​'in gittiği şehirler

Şimşek Seyahat sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Aksu Turizm de dahil olmak üzere 80'den fazla firmanın biletlerini ClickBus.com.tr'den alabilirsiniz.