6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Sivas Antalya Otobüs Bileti

Sivas Antalya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Sivas Antalya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Kara-İn — Antalya’nın 27 Km. kuzey-batısmdadır. Kazılar sonucunda yontma taş devrine ait buluntular ortaya çıkarılmıştır.

Termessos — Antalya’nın 30 Km. batısına düşer. Yunan, Bizans, bilhassa Hellenistik ve Roma devirlerini yaşamıştır. Mezarlığı ilgi çekicidir. Tiyatrosu 4200 kişi alır.

Lymîra — Kayalara oyulmuş Likya mezarları görülebilir. Finike civarındadır.

Elmalı — Ömerpaşa Camii (XV. yüzyıl) ve Sinan-ı Ümmî Camii bulunmaktadır.

Demre (Myra) — Kale nahiyesi civarında deniz sahiline yarım saat mesafededir. Lykia devrinde (M.Ö. V - IV. yüzyıl) kurulmuştur. Bu devre ait kaya mezarlariyle, bugün Hıristiyan âleminin Noel Baba adıyla tanıdığı Aya Nikola (St. Nicholas)’nın mezarı ve onun adına inşa edilmiş kilisesi görülmeğe değer.

Sura — Demre civarındaki Sura harabeleri görülmeğe değer kalıntıları ihtiva etmektedir. Bu meyanda çok değişik mezarlığını Akropolünü ve Hellenistik duvarlarını zikredebiliriz.

SİVAS - ANTALYA otobüs biletleri, ortalama 104 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 4 firma, günde 5 sefer yapmaktadır.

SİVAS - ANTALYA arası yaklaşık olarak 802 km olup ortalama yolculuk 9 saat 46 dakika sürmektedir.

Sivas - Antalya seyahatiniz için harita bilgileri, Sivas için 39.74766 kuzey enlemi, 37.01788 doğu boylamı ve Antalya için 36.88414 kuzey enlemi, 30.70563 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Sivas - Antalya seferi için kalkış noktaları ise Sivas için Akıncılar, İmranlı, Suşehri, Şarkışla, Zara, Divriği, Gemerek, Koyulhisar, Yıldızeli ve Antalya için Alanya, Belek, Fethiye, Finike, Gazipaşa, Kalkan, Kaş, Kemer, Kumluca, Manavgat, Serik, Akseki, Çolaklı, Mahmutlar, Side, cevizli, Gümüşyaka, Sidekavşağı noktalarıdır.

SİVAS - ANTALYA haritası

En uygun fiyatlarla SİVAS - ANTALYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve SİVAS - ANTALYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla SİVAS - ANTALYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.