6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Sivas Gaziantep Otobüs Bileti

Sivas Gaziantep otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Sivas Gaziantep otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın! Sivas otobüs bileti uygun fiyatlar ve firma karşılaştırma seçeneğiyle burada!

Şahinbey Anıtı: Gaziantep-Kilis yolunun 28’inci kilometresindedir. Fransızlara karşı yapılan Gaziantep savunmasında 28 mart 1920 tarihinde şehit düşen Şahin Bey (1890-1920) için Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından 1957 yılında yaptırılmıştır.

Cıncıklı: İslâhiye yakınındaki Cıncıklı köyündedir. Bizanslılar tarafından İslâhiye Geçidini düşmana karşı elde tutmak için kurulmuştur. Bilhassa geometrik şekilli resimleriyle ve renkli olarak süslendirilmiş olan mozayikleriyle tanınmaktadır. Kalıntılar arasında bulunan demir cüruflarına bakılacak olursa eskiden burada maden endüstrisi ile uğraşılmış olduğunu göstermektedir.

SİVAS - GAZİANTEP otobüs biletleri, ortalama 63.5 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 7 firma, günde 10 sefer yapmaktadır.

SİVAS - GAZİANTEP arası yaklaşık olarak 475 km olup ortalama yolculuk 6 saat 18 dakika sürmektedir.

Sivas - Gaziantep seyahatiniz için harita bilgileri, Sivas için 39.74766 kuzey enlemi, 37.01788 doğu boylamı ve Gaziantep için 37.06622 kuzey enlemi, 37.38332 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Sivas - Gaziantep seferi için kalkış noktaları ise Sivas için Akıncılar, İmranlı, Suşehri, Şarkışla, Zara, Divriği, Gemerek, Koyulhisar, Yıldızeli ve Gaziantep için İslahiye, Nizip noktalarıdır.

SİVAS - GAZİANTEP haritası

En uygun fiyatlarla SİVAS - GAZİANTEP otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve SİVAS - GAZİANTEP seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla SİVAS - GAZİANTEP seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.