6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Hedef Turizm otobüs seferleri

Diğer Hedef Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Sivas Hedef Turizm Şubeleri - Telefon Numaraları 

Sivas Hedef Turizm otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ankara(312) 224 00 65Kayseri(352) 327 44 41Sivas0 346 226 43 96

Sivas merkezli hizmet veren otobüs firmasıdır. Sivas Hedef Turizm adı ile de bilinmektedir. Hedef turizm ayrıcalıklı hizmeti son derece kolay bir şekilde sunmak için teknolojiden ve zamanın yeniliklerinden yararlanmayı seçen firmalar arasında yer alır. Şimdilik sadece birkaç noktada yolcu taşımacılığı yaptığı bilinmektedir. Firma aynı zamanda Kayseri – Sivas arası yolcu taşımacılığını da başarıyla üstlenir. Bu durumda son dönemlerde Sivas Hedef Turizm seçeneğini daha kısa yollarda görür olmamız anlamına gelmektedir. Sizler de ayrıcalıklı ve kaliteli bir yolculuktan yana tercih kullanmak isterseniz sadece Sivas Hedef Turizm seçeneğinden yardım alabilirsiniz. Birbiri ile ilişki içerisinde bulunan bu firmalar arasında en kaliteli olanı ve en farklı özelliklere sahip olanıdır.

Özellikle yolcu taşımacılığı konusu ortaya çıkarıldığı zaman Hedef Turizm ayrıcalıklı hizmeti kolaylıkla sunmayı amaçlar. Aynı zamanda yolcuların güvenliğini de üst düzeyde tuttuğu için bu firmada gönül rahatlığıyla yolculuk yapabilirsiniz. Son dönemlerde atılan adımlar sayesinde Hedef Turizm internette de kendini göstermiştir. Bu da internet üzerinden bilet almayı kolay hale getiren bir seçenek olarak da dikkat çeker. Kolaylıkla internet üzerinden dilediğiniz bilete sahip olabilirsiniz.

Firmanın şubelerinin bulunduğu bazı adresleri saymamız gerekirse, Mersin, Yozgat, Niğde, Adana, Ankara, Antalya, Sorgun, Kayseri, Talas gibi seçenekler karşımıza çıkmaktadır. Bu da dilediğiniz zaman bilet alarak farklı seçeneklerden kolaylıkla yararlanmanız anlamına gelir. Son derece kısa bir süre içerisinde Hedef Turizm ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

İnternet üzerinden bilet alabileceğiniz gibi bulunduğunuz il merkezinde ya da ilçelerde yer alan ofislerine uğrayarak da bilet almanız mümkün olmaktadır. Ayrıcalıklı bir yolculuk istediğiniz zaman Sivas Hedef Turizm ihtiyacınız olan her türlü ayrıcalığa son derece kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu konuda farklı görüşler meydana geliyor olsa bile öncelikli olan siz değerli misafirlerin hızlı bir şekilde yolculuk yapmalarının sağlanmasıdır. Daha detaylı bilgi ve farklı seçeneklere ulaşmak için dilerseniz internet üzerinde firma hakkında yer alan yorumlara da göz atabilirsiniz. Bu yorumlarda Sivas Hedef Turizm ile yolculuk yapanlar hakkında oldukça detaylı bilgiler yer almaktadır.

Hedef Turizm​'in gittiği şehirler

Sivas Hedef Turizm sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.