6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Sivas Konya Otobüs Bileti

Sivas Konya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları Clickbus.com.tr’de! En kaliteli Sivas Konya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Akşehir Çevresi: Yunus Emre Mezar Taşı: Koçaş Köyü Camisi nin haziresinde Yunus Emre adına bir mezar taşı bulunmakta ve yakındaki tarihsiz ve isimsiz bir mezar taşının da Tapduk Emre'ye ait olduğu ileri sürülmektedir.

Yılan Yusuf Köprüsü: Akşehir- Konya yolu üzerinde, Reis bucağına bağlı Yılan Yusuf Köyü'nde bulunan köprü, yörede bulunan tek tarihsel önemi olan yapıdır.

Akşehir Gölü: Akşehir'in 9 km kuzeyindeki göl, Konya'nın üçüncü büyük gölüdür. 960 m yükseklikte konumlanmış göl, 105 kırlık alanı kaplar. Suyu tatlı, çevresi ve bazı kesimleri sazlık olan gölün derinliği 3-5 m dolayındadır. Gölde, Sazan ve turna balığı avı yapılabilmektedir. Göl çevresindeki sazlık ve bataklıklarda, yaban hayatı ve av turizmi açısından önem taşıyan karabatak, ördek, kaz gibi kanatlılar yaşar. Göl kıyılarının kimi bölümleri gezinti alanı ve dinlenme yeri olarak değerlendirilmektedir.

Çamlıköy: Akşehir'in 14 km güneyindedir. Günübirlik dinlenme yeri olarak değerlendirilen Çamlıköy'ün,manzarası görülmeye değerdir.

Huğulu: Akşehir'in 32 km güneyinde bulunan bir günübirlik dinlenme yeridir. Ayrıca tesisi olmayan Hıdırlık ve Kozaağaç doğal mesireleri de Akşehir'in ilgi gören gezinti alanlarını oluşturur.

SİVAS - KONYA otobüs biletleri, ortalama 76.62 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 7 firma, günde 14 sefer yapmaktadır.

SİVAS - KONYA arası yaklaşık olarak 499 km olup ortalama yolculuk 5 saat 50 dakika sürmektedir.

Sivas - Konya seyahatiniz için harita bilgileri, Sivas için 39.74766 kuzey enlemi, 37.01788 doğu boylamı ve Konya için 37.86667 kuzey enlemi, 32.48333 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Sivas - Konya seferi için kalkış noktaları ise Sivas için Akıncılar, İmranlı, Suşehri, Şarkışla, Zara, Divriği, Gemerek, Koyulhisar, Yıldızeli ve Konya için Akşehir, Beyşehir, Cihanbeyli, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Bozkır, Doğanhisar, Hüyük, Kulu, Seydişehir, Soğukkuyu, kulumakas, Konyakarapınar noktalarıdır.

SİVAS - KONYA haritası

En uygun fiyatlarla SİVAS - KONYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve SİVAS - KONYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla SİVAS - KONYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.