6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Tokat İmparator Turizm Otobüs Firması

Tokat İmparator Turizm, kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet kalitesini bünyesinde barındırmaya devam eden, bu alanda çalışma yaşamından ödün vermeden ilerleyen yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kendini her geçen gün geliştirmeyi hedeflemiştir. Tokat İmparator firması, hizmet sektöründeki çalışma hayatında üstün kalite anlayışını benimsemiş otobüs firmasıdır. Firma, çalışma prensipleri içerisinde daima doğru, güvenilir ve güler yüzlü personel ekibi ile çalışarak memnuniyet seviyesini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Düzenlediği sefer sayısını ve donanımlı ulaşım aracı sayısını arttırmaya devam eden firma gelişim süreci içerisindedir. Bu süreç doğrultusunda gelişim ve hizmet anlamında kendisine belirlediği ilkeleri takip ederek, yenilenmeye ve gelişmeye devam etmektedir. Tokat İmparator firması, yolcularının kendilerine verdiği olumlu tepkiler ve iyi niyet göstergeleri için internet sitesi üzerinden teşekkürlerini sunmaktadır.

Tokat İmparator firması kalite anlayışını şu şekilde belirtmiştir: “Modern çağın gerekliliklerine uygun, kalite anlayışına sahip, genç dinamik, güler yüzlü çalışanlarımız ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için sunduğumuz hizmetler ile bizi tercih edilen kişilere kendilerini ayrıcalıklı, güvenli ve huzurlu hissettirmek. Gerekli teknik donanım ve hizmeti tüm sefer ve araçlarımızda aksatmadan sağlayarak, yolcularımızın beklentilerini daima en üst düzeyde karşılayabilmek.”

Tokat İmparator otobüs firması misyonunu şu şekilde belirtmiştir: “Dünyaca kabul görmüş ve ülkemiz içerisinde de onaylanmış kalite standartları içerisinde yeterli, kaliteli ve zamanında hizmet sunmak. Kendimizi geliştirdiğimiz süre boyunca, sağladığımız hizmet ve yeniliklerle alanında öncü firmalar arasında daima yer almak. Kazandığımız müşteri memnuniyeti sayesinde, yolcu taşımacılığı sektörü içerisinde bizi tercih edenlerin gözünde farklı bir noktada olmak.”