6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Tokat Seyahat Şubeleri - Telefon Numaraları 

Tokat Seyahat otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Adana444 11 60Ankara224 01 60Antalya331 22 62
Bursa261 61 60Diyarbakır236 36 46Erzurum234 64 10
Eskişehir227 94 94Gaziantep328 91 91İstanbul - Anadolu310 54 10
İstanbul - Avrupa658 13 18İzmir472 01 25Kahramanmaraş235 19 35
Malatya238 47 37Şanlıurfa312 92 52Tokat213 35 00

Ayrıcalıklı yolculuk söz konusu olduğu zaman akıllara çok az firma gelmektedir. Bunlardan bir tanesi de hiç şüphesiz Tokat Seyahat olarak ön plana çıkar. Hızlı çalışma sistemi, eğitilmiş personeli ve çok geniş alanlarda hizmet veren taşımacılık ağı Tokat Seyahat’i ayrıcalıklı bir firmadan daha fazlası yapmak için yeterli olmaktadır. Bu bakımdan rahatlıkla Tokat Seyahat ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin pek çok farklı noktasına seferler düzenleyen firma genel olarak Tokat merkezli hareket etmektedir. Aynı zamanda Keyif kart uygulaması ile yolculuk yaparken hem indirim olanağı sunar hem de para kazanmanızı sağlar. Daha sonrasında biriktirdiğiniz bu puanlarla yeniden bilet almanız da mümkün olmaktadır.

Bütün bu avantajlar Tokat Seyahat’in ayrıcalıklı olarak sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Sizler de son derece kısa bir süre içerisinde bu seçeneklerden ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Hizmetinize sunduğu bu nokta ile Tokat Seyahat farklı bir yolculuk anlayışı benimsemektedir.

Her geçen gün yapılan artıları ve farklı seyahat güzergahları ile Tokat ayrıcalığını benimsemeniz içten bile olmayacaktır. Tokat, İstanbul, Bolu, Bursa, Ankara, Konya, İzmir, Uşak, Antalya, Alanya, Mersin, Şanlıurfa, Batman, Erzurum, Erzincan gibi il merkezlerine doğrudan seferler düzenler. Bu sayede ayrıcalıklı bir şekilde yolculuğun artılarını da bünyesinde barındırmaktadır. Sizlerde rahatlıkla Tokat Seyahat farklılıklarından yararlanabilirsiniz. Bu konuda sunduğu hizmetleri ve farklı anlayışı ile Tokat Seyahat ön plana çıkan ayrıcalıklı bir firmadan çok daha fazlasıdır.

Daha detaylı bilgi almak için internet üzerinden bilet alacağınız gibi aynı zamanda firmanın Türkiye’nin her yerinden ulaşım imkanı sunmaktadır. Ayrıcalıklı yolculuğun hızlı ve kaliteli olan adresine ulaşmak için yapmanız gereken tek şey adresimizi ziyaret etmek olmalıdır. Geri kalan işlemler kısa bir süre içerisinde tamamlanacak ve Tokat Seyahat konforu ile yolculuk yapmaya başlayacaksınız. Sizden aldığı güç ile uzun süredir yollarda yer alan firma bu bakımdan da ayrıcalığını ön plana çıkarmaktadır. Geçen zaman içerisinde firmanın daha fazla noktaya seferler düzenleyecek olması da dikkat çeken bir husustur. Çünkü ülkemizde genel özellikleri ile bakıldığı zaman çok farklı ve detaylı otobüs firmaları kurulmuştur. Buna rağmen büyümek ise ciddi bir başarı olarak ön plana çıkar.

Tokat Seyahat​'in gittiği şehirler

Tokat Seyahat sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.