6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Turay Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Turay Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Turay Turizm 1959 yılında Tarhan Aygün adıyla Trabzon Erzincan güzergahında hizmete girmiştir. 1973 yılında Turay Turizm olarak hem misyonunu hem de hedefini büyüterek Karadeniz'den Güneydoğu ve Akdenize hizmet ağını genişletmiş sektörün lider kuruluşlardan biridir.

Küreselleşmenin getirdiği yeni hizmet anlayışı ve insanların yükselen ihtiyacları gelişen talep ve beklentiler Turay Turizmi güvenin yanında konfora ve kaliteli sunuma yöneltmiştir.

Sitemiz üzerinden Turay Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın, Turay Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Turay Turizm’in hedefi konuklarının tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, güvenli ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlamak, kendilerini günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Filosu tamamen Mercedes marka otobüslerden oluşmaktadır.Her yeni çıkan model de hızlı bir şekilde filoya katılarak müşterilerin hizmetine ve konforuna sunulmaktadır.

Ucuz Turay Turizm otobüs bileti alımlarınızda ClickBus.com.tr’yi seçerek kolayca Turay Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarih için Turay Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!