6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Ulusoy Turizm otobüs seferleri

Diğer Ulusoy Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Ulusoy Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Ulusoy Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Bağlantısı olsun ya da olmasın, daha önce yolculuk yapmış olsun ya da olmasın ülkemizde herhangi birine “en kaliteli otobüs firması hangisidir?” diye sorarsanız alınan cevapların başında Ulusoy Turizm’in geldiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Ayrıcalıklı yolculuk seçeneği diyoruz. Çünkü insana saygılı hızlı hizmet parolası ile yollarda olan firmaların sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az durumdadır. Bu bakımdan rahatlıkla Ulusoy Turizm farkından yararlanabilirsiniz.

Firmanın geçmişine göz atacak olursak:

Ulusoy Turizm ismini ilk olarak 1937 senesinde görüyoruz. O dönemler ülkemizde yolcu taşımacılığının ne kadar sıkıntılı bir süreçten geçtiği herkes tarafından bilinmektedir. Aynı şekilde Ulusoy Turizm de o dönemler attığı bazı seçenekleri hızlı bir şekilde geliştirerek günümüze kadar gelmeyi başarmıştır.

Türkiye’de pek çok farklı noktaya sefer düzenleyen firma günümüzde senelik 3.5 milyondan fazla yolcuya hizmet veren alt yapısı ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bu özelliği Ulusoy Turizm seçeneğini diğer adreslerden bir anlamda ayırmaktadır. Farklı seçenekler, farklı ayrıcalıklar ve hızlı hizmet en önemli parola olarak ön plana çıkar. Kaliteli bir şekilde hizmet almak istiyorsanız Ulusoy Turizm’in ayrıcalıklı dünyasından yararlanabilirsiniz. Bu konuda verdiği hizmetler ve sunduğu ayrıcalıklar bakımından sizi yeterince tatmin edeceği açıktır. Kaliteli hizmetten söz açılmışken, neden ayrıcalıklı bir seçenekten yardım almak dururken farklı noktalarda şansınızı deneyesiniz ki?

Sitemiz üzerinden Ulusoy Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Ulusoy Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Ulusoy Turizm biraz önce de değindiğimiz gibi Türkiye’de ve dünyada otobüsçülük konusunda ender olan ödülleri toplamayı başarmış firmalar arasında yer alır. Bu konuda sunduğu ikramları da çok önemlidir.

Ulusoy Turizm’in Sunduğu İkramlar Nelerdir?

  • Sabah kahvaltı
  • Açık büfe (sıcak ve soğuk ikramlar)
  • Aynı zamanda poğaça, simit ve çay ikramı
  • Tüm bunların yanı sıra gazete
  • Hijyenik yastık

Bütün bunlar Ulusoy Turizm ile yolculuk yapmanın ayrıcalıklarından sadece birkaç tanesi olarak ön plana çıkar. Başka mı? Şu ana kadar az rastlanan ve sadece Ulusoy Turizm bünyesinde bulunan ve konforun diğer adı olarak anılan (Irizar) otobüs seçenekleri ile yolculuk yapmanız mümkün olmaktadır. Bu bile Ulusoy turizm’i diğer adreslerden bir adım daha öne geçirmektedir.

Farklı seçenekler, ayrıcalıklı yolculuk imkanları ve diğer haklar ile kolaylıkla bir yolculuğun çok daha ötesine geçmek mümkündür. Ulusoy Turizm ayrıcalıktır. Çünkü, seyahat sigortasının dışında Ulusoy Turizme ait olan ek ferdi kaza sigortaları ile de sigortalanarak yolculuğunuza başlarsınız.

Ulusoy Turizm ayrıcalıktır çünkü tam yerine tam zamanında ulaşmak gibi bir şirket politikası bulunmaktadır. Bu da yolculuğunuzu konfora ve ayrıcalıklı seçeneklere dönüştürmek için ihtiyacınız olan her türlü konu başlığını bir arada bulundurmaktadır. Aynı şekilde Ulusoy Turizm farklı noktalara kolay bir şekilde ulaşmak için istisnasız kullanacağınız nadir adreslerden bir tanesi olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Yani bütün bu durumlar bir araya getirildiği zaman Ulusoy Turizm ayrıcalığından rahatlıkla yararlanarak farklı noktalara ulaşmanız mümkün olabilir. Uçakla seyahat etmek istiyorsanız Thy, Anadolujet, Sunexpress gibi firmaların bilet satışlarını yapan NeredenNereye.com sitemize de göz atabilirsiniz.

Ulusoy Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz Ulusoy Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Ulusoy Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Ulusoy Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!