6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Üstün Erçelik Turizm Şubeleri - Telefon Numaraları 

Üstün Erçelik Turizm otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ankara224 16 14Antalya331 38 81Aydın212 23 65
Balıkesir246 58 80Bursa261 51 91İstanbul - Anadolu342 06 40
İstanbul - Avrupa658 01 17İzmir472 03 45Karabük415 25 20
Ordu233 16 38Sakarya276 99 98Samsun465 60 32
Trabzon325 62 74Yalova812 45 77Zonguldak257 39 97

Zonguldak, Karadeniz Ereğlisi’ne bağlı olarak hizmet veren otobüs firmasıdır. O dönemler firmanın adı Şirin Ereğli’dir. Ereğli – İstanbul hattında ön plana çıkan bir firma olmasına karşın zaman içerisinde demir çelik fabrikalarının kurulması ile bu konuda isminin değiştirilmesi sağlanmıştır.

Uzun yıllar Ereğli – Ankara hattında başarı ile hizmet veren firma daha sonraları İstanbul seferlerine de yeniden dönmüştür. Her zaman için ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet parolası ile yola çıkan firmadan rahatlıkla yararlanmakta mümkün olmaktadır. Ayrıcalıklı yolculuk seçenekleri söz konusu olduğu zaman en farklı ve en kaliteli firma olarak akıllara öncelikle Üstün Erçelik seçenekleri gelmektedir. Bu bakımdan rahatlıkla bu firmanın ayrıcalıklı yolculuk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Firmanın logosu bütün otoriteler tarafından dünyanın en lezzetli çileğine başkentlik yaptığı kabul edilen Ereğli Çileğini sembolize etmektedir. Bu bakımdan bir ayrıcalık sunması da ön plana çıkar. Firma zaman içerisinde daha büyük firmalar ile rekabet ortamına girmiş ve bu konuda ön plana çıkan farklılıkları da göz ardı etmiştir. Kolaylıkla tüm seçeneklerin yansıtılması da mümkün olmaktadır.

Ayrıcalıklı bir şekilde hizmet alarak hızlı yolculuk yapmak isterseniz rahatlıkla Üstün Erçelik konforuna sahip olabilirsiniz. Sizden aldığı güç ile yoluna devam eden firma kaliteli alt yapısı ile de ön plana çıkar. Firmayı benzer firmalardan ayıran en önemli özelliği ise kullandığı teknolojik alt yapısıdır. Üstün Erçelik bu bakımdan öncelikle rahat bir yolculuk yapmanızı temel almaya çalışmaktadır Rahat yolculuk ayrıcalıklı hizmet seçenekleri ve farklı noktaları ile bu firmadan rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Sizden aldığı güç ile Karadeniz Ereğlisi üzerinde hizmet veren bu firma kaliteli olana sadece kolay bir şekilde ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Detaylı bilgi almak için Karadeniz Ereğlisi, İstanbul, Ankara ya da Bolu illerinde bulunan şubelerine gidebilirsiniz. Aynı şekilde internet adresimiz üzerinden de firma ile ilgili rahatlıkla bilet almanız da mümkün olmaktadır. Ayrıcalıklı yolculuğun farklı noktalarına kolaylıkla ulaşmanız söz konusu olduğu zaman bu adresi rahatlıkla ziyaret etmenizde yeterli olacaktır. Sizden aldığı güç ile yoluna devam eden Üstün Erçelik her zaman için kaliteli hizmet parolasını da ön plana çıkarır.

Üstün Erçelik Turizm'in gittiği şehirler

Üstün Erçelik Turizm sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Güney Akdeniz Seyahat de dahil olmak üzere 80'den fazla firmanın biletlerini ClickBus.com.tr'den alabilirsiniz.