6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Varan Turizm seferleri geçici olarak durdurulmuştur. 100'den fazla firmanın seferlerini listelemek için gideceğiniz yeri ve seyahat tarihini seçip Bilet Ara tuşuna basıp seferleri listeleyebilir, biletinizi satın alabilirsiniz. 

İyi kötü yolculuk bilgisi olan herkes Türkiye’nin en kaliteli firması hangisidir dendiği zaman birkaç cevap verebilir. Söz konusu olan yolcu taşımacılığı olduğu zaman ilk akıllara gelen firmalardan bir tanesi de Varan Turizm’dir.

Kuruluş tarihine baktığımız zaman karşımıza ilk olarak 1940’lı yıllar çıkmaktadır. O dönem Türkiye’de yolculuk yapmak hem ulaşım araçları bakımından hem de yol şartları bakımından ciddi bir zorluk anlamına gelirdi. Fakat her türlü sorunla baş ederek dönemin en kaliteli araçları ile siz değerli yolcularını hep söz verdiği gibi zamanında ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Varan Turizm pek çok noktada en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Daha 1970’li senelere gelindiği zaman bile firmanın Avrupa Standartlarında hizmet veriyor olması günümüze ne kadar hızlı bir şekilde ulaşacağını da gözler önüne sermektedir.

Onun bu kalitesinin altında müşterilerine verdiği güven seçenekleri ve farklı hizmet parolası yatmaktadır. Ayrıcalıklı yolculuk söz konusu olduğu zaman sizler de rahatlıkla Varan Turizm konforundan yararlanabilirsiniz. Avrupa standartlarında farklı ve kaliteli yolculuğun adresi olarak öncelikle Varan Turizm akıllara gelmektedir. Bu durum onun giderek daha kaliteli olanı sunmasını sağlayacaktır.

Türkiye’de yolcu taşımacılığının en önemli kalelerinden bir tanesi olan Varan Turizm ayrıcalığından rahatlıkla yararlanarak çok farklı il merkezlerine doğrudan yolculuk yapmanız da söz konusu olabilir. Ayrıcalıklı yolculuk diyorum çünkü Varan Turizm her zaman için size bu konuda yardımcı olur.

Araçları tamamen son model ve en teknolojik donanımlar ile doludur. Bu da rahat bir şekilde yolculuk yaparken aklınızda asla güven sorununun oluşmamasını sağlayacaktır. Genel olarak fiyat artışında meydana gelen bütün sorunlara rağmen hızlı ve kaliteli hizmet söz konusu olduğu zaman Varan Turizm’in ayrıcalıklı seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda firmanın sunduğu ikramlar başka firmaların yanında orta çaplı bir market alışverişini andırmaktadır. Her zaman için gazete seçeneği sunan firmadan gündemden kopmadan yolculuk yapmanız da mümkün olmaktadır. Bütünüyle ayrıcalıklı seçenekler hakkında bilgi sunan firmanın tamamını koltuk arkası televizyona sahip olan araçları ile de yolculuk yaparken kaliteli olandan şaşmamak mümkün olmaktadır. Detaylar için internet adresimiz aracılığıyla rahatlıkla bilet sahibi olabilirsiniz.

Varan Turizm'in gittiği şehirler