6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Yalova Otobüs Firmaları, Seferleri, Bilet Fiyatları, Telefon Numaraları ve En Ucuz Yalova Otobüs Bileti ClickBus.com.tr'de!

Yalova’ya giden otobüs firmaları

Her geçen gün nüfusunda artış görülen Yalova, 6 ilçesi ile birlikte özellikle yaz aylarında nüfusu bir hayli artış gösteren bir kenttir.  Özellikle Çınarcık ilçesi ile tatilcilerin uğrak beldelerinden birisi olan Yalova, ikilimi, tarihi ve doğal güzelliği ile kendine hayran bırakan bir şehirdir. Kalabalığına rağmen yazın en sıcak ve en kalabalık günlerinde bile sakin, huzurlu bir şehir olan Yalova,  sadece fotoğrafları ile bile kendine hayran bırakıyor.

Yalova otobüs bileti alırken Clickbus.com.tr artık yanı başınızda! Biletinizi aratın ve en ucuz Yalova otobüs firmaları, fiyatlarına göre listelensin.

Yeşillikler içinde, denize yakın, şirin ve küçük bir tatil beldesi arıyorsanız, yaz sezonunu Yalova’nın Çınarcık ve diğer ilçelerinde geçirebilirsiniz. Kültür seviyesi oldukça yüksek olan ve büyük Türkiye depreminden sonra yeniden inşa edilen şehre, özellikle İstanbul’dan sıkça ulaşım gerçekleşiyor. Yalova’da yaşayan ve İstanbul’da okuyan birçok öğrenci, deniz seferlerini tercih ediyor. Ayrıca şehirde yaşam da oldukça ekonomiktir. Buna rağmen şehrin gelir seviyesi de yüksektir. Yaz tatilinizi yakın ama güzel bir beldede geçirmek istiyorsanız; kısa bir Yalova tatili gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle yazlıkçıların yoğun olduğu Çınarcık’ta yer alan otellerde ve kiralık evlerde konaklayabilirsiniz.

Peki, Yalova’ya ulaşım nasıldır? Birçok merkez ile yakınlığı sebebi ile karayolu ile ulaşımı oldukça kolaydır. Örneğin İstanbul Yalova arası 171 km’dir. Şehir Kocaeli’ne 65, Bursa’ya 70, Gemlik’e 43 ve Orhangazi’ye 21 km uzaklıktadır. İstanbul’dan deniz yolunu kullanarak da şehre ulaşmak mümkündür. Yenikapı’da yer alan feribotları kullanarak 1 saat 15 dakika sonra şehre varabilirsiniz. Şehir merkezinde yer alan minibüs, dolmuş ve taksileri kullanarak Çınarcığa ulaşabilirsiniz.

Yalova otobüs firmaları ve bu firmaların bilgileri Clickbus.com.tr’de! En ucuz online bilet fiyatları ile Yalova otobüs biletinizi sorgulayın ve dilediğiniz firmadan biletinizi satın alın! neredennereye.com/otobus-bileti/