6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Yeni Barış Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Yeni Barış Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Erzincan merkezli olarak kurulan bir otobüs firmasıdır. Yeni bir firma olmasının yanı sıra deneyimli personele sahip olması ve tamamı yeni araçlara sahip filosu ile kısa süre içerisinde Erzincan halkının ilgisini çekmiştir. Erzincan ve civar illerde yer alan kaliteli ve teknolojik araç eksikliğini kapatmak için kurulan Yeni Barış Turizm hızlı bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir.

Sizler de ayrıcalıklı bir şekilde bu yolculuk hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız Yeni Barış Turizm’in farklı olan seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Firma Erzincan merkez olmak üzere, şimdilik sadece İstanbul ve İzmit illerine yolculuk düzenlemektedir. Firma genel olarak çok fazla noktaya sefer düzenlemektense az ama kaliteli yolculuk düzenlemeyi tercih etmektedir. Tercih ettiği otobüs seçenekleri de teknoloji ile ne kadar içli dışlı olduğunu kanıtlar niteliktedir. Özellikle İstanbul seferleri söz konusu olduğu zaman bu ayrıcalıklı ve farklı özelliklerinin ön plana çıktığı unutulmaması gereken bir konu olarak ön plana çıkar.

Sitemiz üzerinden Yeni Barış Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Yeni Barış Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Yeni Barış Turizm farklı seyahat seçeneklerini hızlı bir şekilde ön plana çıkararak ayrıcalıklı hizmet sunmayı amaçlar. Yeni Barış Turizm deneyimli personeli ve hızlı hizmet veren elemanları ile ilk bakıldığı andan itibaren bütün dikkatleri üzerinde toplamayı başaran bir firma olarak ön plana çıkar. Diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman ilk olarak Yeni Barış Turizm kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Bu bakımdan kazanılan para ve/veya daha çok noktaya ulaşım gibi seçenekler bir anlamda ikinci plana itilmektedir. Bu firmanın ayrıcalıklı seçeneklerinden yararlananlar teknolojinin özelliklerinden daha farklı şekilde yararlanırlar. Sizler de son derece kısa bir süre içerisinde Yeni Barış Turizm ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Farklı özellikleri ve kaliteli hizmet seçenekleri ile ön plana çıkan farklı özelliklerine de ulaşabilirsiniz. Firmanın internet üzerinde yer alan bilgilerine ulaştığımız zaman farklı noktaları ile de dikkat çektiği görülmektedir. Bu konuda gerek facebook gerekse diğer sosyal medya araçlarında oldukça olumlu yorumlar yer alır.

İstanbul veya İzmit üzerinden Erzincan’a doğru yolculuk yapmak isterseniz doğrudan ulaşım sağlayacaksanız Yeni Barış Turizm’in konforlu araçlarından ve ayrıcalıklı yolculuk seçeneklerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Sizi de bu konforlu yolculuğa davet ediyoruz.

Yeni Barış​ Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz Yeni Barış Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Yeni Barış Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Yeni Barış Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!