6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Yeni Van Seyahat otobüs seferleri

Diğer Yeni Van Seyahat seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Van merkezli olarak kurulan otobüs firmasıdır. Türkiye’nin her yerinden 444 34 65 nolu telefon aracılığıyla firmaya ulaşabildiğiniz gibi aynı şekilde internet üzerinden bilgi sahibi olmanız da mümkün olmaktadır. Sadece Yeni Van Seyahat ile ayrıcalıklı seçeneklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Van, Ankara, Bingöl, Bitlis, Bilecik, Bolu, Gaziantep, Elazığ, Hasköy, Malatya, Osmaniye, Tatvan gibi il ve ilçe merkezlerine doğrudan ulaşma ayrıcalığına da sahip olabilirsiniz.

Firma tamamı son model araçları ile yollarda yerini almaktadır. Bu da onun ayrıcalıklı bir firma olduğunu gözler önüne serer. Rahatlıkla Yeni Van Seyahat’i kullanmanız mümkün olmaktadır. Özellikle Van merkezli olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasından Van iline seyahat etmek için istediğiniz zaman Yeni Van Seyahat ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Bu durum hem ayrıcalık hem de kaliteli seçeneklerin bir araya gelmesi ile mümkün olmaktadır. Seyahat seçenekleri ortaya çıktığı zaman bu firma tek başına yeterli olacaktır. Daha detaylı bilgiye ulaşmak ve farklı noktalara geziler düzenlemek söz konusu olduğu zaman bu ayrıcalıklı seçeneklerden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Sizden aldığı güç ile yoluna devam eden firma kaliteli olanı uygun fiyat seçeneği ile sunuyor olmanın da farklılığını bir arada yaşamaktadır. Daha detaylı bilgiye ulaşmak ve farklı seçenekler hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizde sadece Yeni Van Seyahat ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Firma kısa süre içerisinde ayrıcalıklı özellikler sunması ve teknolojiden yararlanması gibi artılara da sahip olmaktadır. Daha detaylı seçeneklere ulaşmak ve farklı olan seyahatlerin ortak noktasında buluşmak adına sizleri de kaliteli yolculuğun adresine davet ediyoruz.

Her geçen gün daha büyük bir hız ile büyümesine devam eden firma bu gücünü bir anlamda teknolojiden almaktadır. Tabii ki deneyimli çalışanlarının da yabana atılmayacak kadar büyük bir önemi bulunduğu unutulmaması gereken konular arasında yer alır. Tamamen kişiselleştirilmiş seçenekler ile yolcu taşımacılığı konusunda ayrıcalıklı bilgilere de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Firma kaliteli ve ayrıcalıklı yolcu taşımacılığı seçeneklerine ulaşmak için koltuk arkası televizyon ve kaliteli ikramlar ile uzun yolculuklarınızın rahat bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Bu bakımdan aldığınız biletler ile Yeni Van Turizm konforundan rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Yeni Van Seyahat'in gittiği şehirler

Yeni Van Seyahat sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.