6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Yeşil Aksaray Turizm Şubeleri - Telefon Numaraları 

Yeşil Aksaray Turizm otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Aksaray216 01 50Ankara224 07 68Antalya331 18 87
İstanbul - Anadolu310 39 98İstanbul - Avrupa658 17 92İzmir472 05 68
Kayseri0 352 326 14 04Kırşehir252 74 74İzmit311 08 96
Konya265 01 85Manisa714 38 59Nevşehir213 39 50

Aksaray merkezli olarak hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Güven ve konforu bir arada sunmak için yola çıkan Yeşil Aksaray Seyahat tek referans olarak siz değerli müşterilerini görür. Bu bakımdan sunduğu hizmet ve farklılıklar oldukça büyük bir öneme sahip olmaktadır. Yeşil Aksaray Seyahat ayrıcalığından faydalanarak kısa bir süre içerisinde istediğiniz şehir merkezine yolculuk yapabilirsiniz.

Bu konuda firma bütün kolaylıkları sunmaktadır. Kısaca bahsetmemiz gerekirse, Yeşil Aksaray Seyahat kolaylığı ile sunulan kartlardan alarak indirimli bir şekilde yolculuk yapmanız içten bile olmayacaktır. Bu konuda verilen hizmet ve farklılık seçenekleri en detaylı şekilde adresinde yer almaktadır. Bu kartlar sayesinde hem yolculuğunuzda daha indirimli bilet alacak hem de kısa süre içerisinde puan biriktirerek yaptığınız yolculuklardan indirim kazanacaksınız.

Sadece Yeşil Aksaray Seyahat ayrıcalığından faydalanarak oluşacak ayrıcalık ve seçenekler bunlarla da sınırlı değildir. Farklı özellikleri ve seçenekleri ile değerli bir şekilde yolculuk yapmanız da sağlanmaktadır. Firma Aksaray merkezli olmak üzere, Nevşehir, Kayseri, Bursa, İzmit, Mersin, Niğde, Sakarya, Konya, İzmir, Yozgat, Afyon, Antalya ve İstanbul başta olmak üzere pek çok farklı şehir merkezine doğrudan seferler düzenleyen yapısı ile dikkat çekmektedir.

Kolaylıkla Yeşil Aksaray Seyahat farklılığından yararlanabilirsiniz. Sunduğu hizmetler bu kadarla da sınırlı değildir. Firmaların neredeyse tamamında koltuk arkası televizyon ayrıcalığı bulunur. Bu da yolculuk yaparken televizyon izlemenizi sağlar. Bu şekilde ayrıcalıklı yolculuk seçeneğine rahat bir şekilde ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Daha detaylı bilgiye sahip olmak ve farklı noktalardan bilet alarak yolculuk yapmak için Yeşil Aksaray Seyahat bürolarına ya da internet üzerinde bilet alma seçeneğine ulaşabilirsiniz. Ayrıcalık ve farklı seçenekler sadece bir tık uzağınızda yer almaktadır. Bu konuda yapılan yatırımlar ve atılan adımlar her zaman için daha kaliteli olana ulaşmanızı sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi için sizleri de kaliteli olanın internet adresine davet ediyoruz.

En kısa süre içerisinde internet adresimizi ziyaret ederek bu hususlar hakkında daha detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz. Aksaray merkezli olarak kurulan firma kısa süre içerisinde Türkiye yollarında hızlı bir şekilde yol alarak sizi kaliteli olan seçeneklere ulaştırmaktadır.

Yeşil Aksaray Turizm'in gittiği şehirler

Yeşil Aksaray Seyahat sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.