6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Yeşil Artvin otobüs seferleri

Diğer Yeşil Artvin seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Yeşil Artvin Ekspres Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Yeşil Artvin Ekspres Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Kuruluş tarihi 1988 olan Artvin merkezli otobüs firmasıdır. Firma kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda devamlı olarak teknolojinin yakın takipçisi olmayı başarmıştır. Örneğin Artvin ve Karadeniz’de yer alan otobüs firmaları söz konusu olduğu zaman Yeşil Artvin Ekspres, her zaman için koltuk arkasında yer alan televizyonlara ilk sahip olan firmalar arasında yer alır.

Firma her zaman için kaliteli olandan yana yer almaktadır. Güvenli ve hızlı yolcu taşımacılığı yaparken can taşıdığının bilincinde kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktadır. Şoförleri ve personelleri eğitimli bir şekilde hizmet veriyor olmanın mutluluğunu yaşarlar. Herhangi bir sorununuz olduğu zaman 212 61 61’nolu telefon numarasını arayarak bildirebilirsiniz.

Firma öncelikli olarak müşterilerine kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi amaçladığı için gerekenin büyük bir titizlikle yerine getirileceğinden hiç şüpheniz olmasın. Tamamen kaliteli ve ayrıcalıklı bir hizmet sunan firma siz değerli müşterilerini en kısa süre içerisinde ihtiyaç duydukları noktaya iletmeyi de kendine borç edinmiştir. Bu bakımdan rahatlıkla Yeşil Artvin Ekspres konforundan yararlanabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Yeşil Artvin Ekspres otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Yeşil Artvin Ekspres otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Firmanın filosuna göz attığımız zaman 50 adet aracının bulunduğunu görüyoruz. Bunların yarıya yakını öz mal geri kalanı ise iştirak olarak karşımıza çıkar. Öz mal ya da iştirak olmasına aldırmadan her zaman için müşteri memnuniyeti eksenin de hareket eden firma sizin için en farklı ve en kaliteli olanı sunmayı da amaç edinmiştir.

Hızlı bir şekilde yolculuk yapmak isterseniz, sadece Artvin Ekspres konforundan yararlanabilirsiniz. Bu konuda özel olarak eğitim almış personelleri ile siz değerli misafirlerine hizmet vermenin haklı gururunu yaşayan firma sizi her zaman için en kaliteli olana ulaştırmayı amaçlamaktadır. Daha detaylı bilgi sahibi olarak farklı olan seçeneklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bu sebepten sizleri de ayrıcalıklı bilginin ve kaliteli hizmetin adresine bekliyor olacağız. Yeşil Artvin Ekspres siz değerli misafirlerini ihtiyacınız olan güzergaha taşımanın haklı gururunu yaşamaktadır. Firmanın sloganında da geçen ‘’gönlünüzden geçen’’ cümlesi aslında siz değerli misafirlerinin gönlünden geçerek ayrıcalıklı yolculuğa doğru uzanmaları için gerekli olan her türlü hassasiyeti sunduğu anlamına gelmektedir.

Yeşil Artvin Ekspres'in gittiği şehirler

Ucuz Yeşil Artvin Ekspres otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Yeşil Artvin Ekspres bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Yeşil Artvin Ekspres ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!