6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Yol Seyahat Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Yol Seyahat Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

2009 yılında kurulan Yol Seyahat yolcu taşımacılığı sektöründe, Yol ve Özyol markaları altında 5 yılı aşan süredir lojistik hizmetleri vermektedir.

Yol Seyahat sektör tecrübelerinden de istifade ederek,kurucusunun da kendi bölge halkına hakettiği hizmeti sunma düşüncesi doğrultusunda, Bartın bölgesinde şehirlerarası yolcu taşımacılığı faaliyetlerine başlamıştır

Sitemiz üzerinden Yol Seyahat otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın, Yol Seyahat otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Bartın doğumlu olan Yol Seyahat’in en büyük hedefi, Güvenilir ve Samimi duruşuyla kendi bölge halkının hakettiği hizmeti sunmaktır.  

Yol Seyahat, deneyimli kadrosu ve teknik ekibi ile yol güvenliğini üst düzeye çıkarır; yolcu beklentileri , önceliği ve güvenliği doğrultusunda kendini sürekli geliştirir; sektöründeki yenilikleri takip eder, gelişen teknolojiye ayak uydurur. Profosyonel eğitim, gelişim ve performans değerlendirme programları ile yetkinlik ve bilgi düzeyleri yüksek çalışanlara sahiptir.

Ucuz Yol Seyahat otobüs bileti alımlarınızda ClickBus.com.tr’yi seçerek kolayca Yol Seyahat bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarih için Yol Seyahat ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!