6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Yozgat Otobüs Firmaları, Seferleri, Bilet Fiyatları, Telefon Numaraları ve En Ucuz Yozgat Otobüs Bileti ClickBus.com.tr'de!

Yozgat’a giden otobüs firmaları

Yozgat’ın, tadını bilenler çıkarır derler. Gezecek, görecek yerleri hangi Yozgatlıya sorsanız, size birer birer salık verir hatta nice özelliğine varıncaya kadar uzun uzun anlatırlar. İşte o güzelim köşelerden pek ünlü olanları:

Çamlık: Yozgat'a hakim bir tepedir. Etrafı göz alabildiğine çamlıktır. Nefis bir mesiredir.

Yozgat Suyu: Etrafı bağlık bahçeliktir. Dolana dolana akar ve iki yanında çok güzel piknik yerleri vardır.

Yukarıdaki bilet arama motoru ile Yozgat otobüs firmaları karşılaştırılabilir ve bilet fiyatları listelenebilir. Böylece Yozgat’a giden en ucuz otobüs firmaları listesi karşınıza çıkar.

Beydağı: Buz gibi pınarlarıyla ve kokulu çamlarıyla ünlüdür. Yamacından doruğuna kadar, doyum olmaz güzelliklerle doludur.

Çekerek: Kızlar Kapısı gerçekten görmeye değer. Manzarası nefistir.

Camiler: Yozgat'ta, bu güzel kenti kuran Çapanoğullannın yaptırdığı ÇAPANOĞLU CAMİİ, kesme taş işçiliğiyle büyük bir sanat eseridir. Yozgat’ın sembolü olan ünlü Saat Kulesi’ni de 1870’te Şehremini Tevfikzade Ahmet Efendi yaptırmıştır.

Yozgat’ın Sarıkaya ilçesindeki Sarıkaya kaplıcası, yüzyıllardan bari "Uyuz’un başlıca ilacı" olarak bilinir. Ayrıca, çeşitli hastalıklara da şifalıdır. Bu hamamın yanında, güzel bir otel vardır.

Sorgun ilçesindeki Yeşilova kaplıcası da, başta mafsal romatizması olmak üzere, türlü derde devadır.

Yozgat otobüs firmaları ve bu firmaların bilgileri Clickbus.com.tr’de! En ucuz online bilet fiyatları ile Yozgat otobüs biletinizi sorgulayın ve dilediğiniz firmadan biletinizi satın alın! neredennereye.com/otobus-bileti/