6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Yükseller Aksaray Birlik Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Aksaray ilinin sayılı turizm firmalarından bir tanesi olan Aksaray Birlik kurulduğu günden bu yana devamlı olarak daha modern hali ile ön plana çıkmaktadır. Yükseller Aksaray Birlik, Aksaray ili merkez olmak üzere Nevşehir, İzmir, İzmit, İstanbul, Kayseri, Konya, Antalya illerine seferler düzenlemektedir. Bu seferlerin büyük bir çoğunluğu günde birkaç sefer olmakla birlikte firmanın asıl amacı hızlı hizmeti güler yüzlü bir şekilde sağlamaktır.

Firmanın filosunda 25 in üzerinde otobüs bulunmaktadır. Türkiye’nin pek çok notasına yolculuk yapan bu firmada öncelikli amaç insan haklarına saygılı bir şekilde güler yüzlü hizmet vermektir.  Bu konuda en büyük destekçisi devamlı olarak misafirleri olmuştur. Firmanın araçlarında devamlı olarak modern izler bulmak mümkündür. Yapılan yolculukların neredeyse tamamında öncelikli olarak ikram ve yolcuların daha kaliteli bir şekilde yolculuk yapmaları temel alınmıştır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise nasıl yolculuk edildiğidir.

Sitemiz üzerinden Yükseller Aksaray Birlik Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Yükseller Aksaray Birlik Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Diğer bir husus ise, mevcut personelin eğitilmesidir. Çünkü eğitim olmadığı zaman personel arası sorunların yaşanması söz konusu olabilir. Bu sebepten sorun yaşamamak adına devamlı olarak personel eğitilmektedir. Yükseller Aksaray Birlik Turizm kurulduğu günden bu yana eğitimli ve güler yüzlü bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede taşıdığı misafirlerin büyük bir çoğunluğu mutlu yolculuklar yapmış ve tekrardan aynı firmayı tercih etmiştir. Yükseller Aksaray Birlik Turizm firmasının kurucusu olan, Mevlüt Yüksel, firmayı kurduğu günden bu güne kadar asla kaliteyi bozmadan ve müşterilerinin sorunlarına kulak tıkamadan bu günlere kadar gelmiştir. Firma kısa bir süre içerisinde daha modern hale gelerek müşterilerin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilir hale gelmiştir.

Zaman içerisinde hem yazıhane sayısının artırılması hem de gidilen durak sayısının artırılması özellikle Aksaray gibi, kavşak özelliği taşıyan bir ilden çok farklı illere otobüs seferlerinin yapılmasını da olanaklı hale getirmiştir. Bu da, misafirlerinin farklı zaman dilimlerinde Aksaray iline gitmeleri ya da Aksaray’dan gelmeleri için gerekli olan seçeneklerin ortaya çıkarılması anlamanı taşımaktadır. Sizler de kaliteli ve ayrıcalıklı bir şekilde yolculuk usullerinden yararlanmak isterseniz bu firmadan gönül rahatlığıyla destek alabilirsiniz. Aksaray’dan Türkiye’nin pek çok iline sefer düzenleyen Aksaray Birlik sizi de bekliyor.

Yükseller Aksaray Birlik Turizm​'in gittiği şehirler

Ucuz Yükseller Aksaray Birlik Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Yükseller Aksaray Birlik Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Aksaray Birlik Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!